KOLTUK DÖŞEME

 KOLTUK DÖŞEMESİNDE 4 ÖNEMLİ DETAY VAR.

1-Koltuk tamir ve döşeme piyasası  problemli sektörler arasındadır.Sadece kazanç odaklı gayri ciddi firmaların bulunduğu sektörlerin başındadır. Firmalar başta ödemeyi tahsil ettikten sonra işlerle ilgilenmeyi keserler. Aldığınız üründe bir problem olursa sizinle ilgilenmezler. Bazen insanın gözü verdiği parayı görmez ve şu işten biran önce kurtulayım der. İşte bu noktada bizim tecrübemiz devreye girer,bu tecrübe size aldığınız ürünün ilerde oluşacak tamir ve tadilat durumunda yardımcı olur.Sedir Mobilya tecrübe,kapasite ve insan ilişkileri konusunda yüksek kurumsal koltuk döşeme hizmeti vermektedir.  

2-Hizmetlerimizi Anadolu yakası ve Avrupa yakasında,istediğiniz zaman evinize gelip size fikir vererek koltuk kaplama veya yeni ürün alma konusunda yardımcı oluyoruz.

3-Sedir mobilya 20 yılı aşkın süredir bazı ürünlerin ilk uygulamasını  ve en çok beğenilen tasarımları son kullanıcıya sunan firmadır.Sedir Mobilya kullanıcıların tasarım ve uygulama düşüncelerini değiştiren firmadır.

4-Sedir Mobilya olarak her ürünümüzü kendi evimize koyacak ve kendimiz kullanacak gibi imal ediyoruz.Tasarımı ve kullanımı evimize kabul etmeyeceğimiz ürünleri müşterimize teslim etmiyoruz.

 

Translate »